niedziela, 7 października 2012

Mój Socatot

"Socatots - Piłkarskie Maluszki" - to oprócz basenu ulubione zajęcia mojego Mikołajka.
Zajęcia rozwijają nie tylko fizycznie, ale uczą też koncentracji, samodyscypliny, rywalizacji, rozpoznawania kolorów, kształtów, liter i cyfr.
Ćwiczy się w parze z Tatą, co dodatkowo wzmacnia więzi rodzinne:)
Chodzi tam również sporo dziewczynek!

Jestem zachwycona tymi zajęciami!5 komentarzy:

 1. Miałam kiedyś okazję być na takich zajęciach.Fantastyczne zabawy i naprawdę świetni trenerzy. Zazdroszczę (tak po cichutku :) ) Wam, że macie finanse i CZAS aby tak wiele oferować swojemu dziecku.W takich chwilach żal mi jest moich dziewczyn :(
  Fajnie, że tak mądrze i z takim naciskiem na wspólne więzi organizujecie małemu czas. Poza tym tak mało jest zajęć typowo dla chłopców. Jak ciut podrośnie polecam robotykę. Miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo Galopku za komentarz. Fakt - Socatots to nie są tanie zajęcia:( Czasu nie mamy jednak więcej niż inni. Przeciwnie. Tata wraca zmęczony z pracy i czasem nawet nie ma szans na przebranie się,bo już lecą gdzieś z Małym:) Potem razem się kąpią i usypiają. Uwielbiam za to mojego Męża, bo to jego zasługa, a robi to kosztem swojego wolnego czasu. Oferujemy mu wiele, ale jest to zawsze wynikiem dobrych chęci. Big Mama i jej tegoroczny pomysł na wakacje "za grosik"po prostu mnie zachwycił i jest przykładem, że można wszystko - jak się ma taaką wyobraźnię:)) Poczytam zaraz o robotyce. Całusy:))

  OdpowiedzUsuń
 3. My tez zapisaliśmy Nikosia na te zajęcia:)ale on tam szaleje!Ostatnio na swoim blogu wkleiłam fotki z zajęć,jak masz chęć obejrzeć,zapraszam:mamawdobrymstylu.blogspot.com/2012/09/blog-post_29.html#

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne to to. Za taką aktywnością tęsknimy. Sprawdziłam od razu, a w okolicy nic a nic podobnego nie ma :(((

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne zajęcia, znalazłam nawet informacje ze są organizowane w moim mieście ale nigdzie nie ma cennika, mogłabym się dowiedzieć ile kosztują takie zajęcia? :)
  pozdrawiam
  Gosia

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ:))